PRASA

Warsaw Fashion Street – największy festiwal mody w Warszawie już 17 i 18 czerwca


 

Tegoroczna, dwunasta już edycja święta polskiej mody, odbędzie się tradycyjnie na Trakcie Królewskim przy Placu Zamkowym. Warsaw Fashion Street to impreza poświęcona nie tylko modzie, ale także szeroko pojętej kulturze. Przez dwa dni będziemy mogli oglądać pokazy projektantów oraz posłuchać koncertów wielu wybitnych artystów.

Gwarancją jakości prezentacji na wybiegu, jest organizatorka - Dorota Wróblewska, osoba od lat związana z modą, która odpowiada za dobór marek i projektantów. Na wybiegu swoje propozycje zaprezentują znani i uznani kreatorzy polskiej mody, a także ci, którzy stawiają na tym polu pierwsze kroki. W tym celu zorganizowano konkurs dla młodych projektantów, w którym nagrodą jest właśnie zaprezentowanie swoich sylwetek podczas czerwcowej imprezy. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie - https://www.facebook.com/Warsaw-Fashion-Street.

W programie znajdzie się blok pokazów poświęconych modzie dziecięcej COOL CLUB FASHON SHOW by SMYK, w ramach którego zobaczymy propozycje COOL CLUB na lato-jesień.

Z pewnością warto będzie obejrzeć pokaz specjalny kolekcji inspirowanej Cisowianką Perlage.

Warsaw Fashion Street zawiera w sobie także aspekt charytatywny, w ramach którego, będziemy mogli podziwiać gwiazdy w specjalnych pokazach dla Fundacji Spełnionych Marzeń. W tej roli zobaczymy m.in. Szymona Majewskiego.

W ieczorem zaplanowano uroczystą Galę, podczas której zobaczymy m.in. pokaz biżuterii APART, Forget-me-not, najnowszą kolekcję Natalii Jaroszewskiej, którą zaprezentują gwiazdy. Dodatkowymi atrakcjami będą pokaz Macieja Domańskiego, zdobywcy nagrody przyznawanej przez CARLO ROSSI w konkursie NEW LOOK REFRESH 2016 oraz prezentacja marki Gatta.

Wydarzeniu towarzyszyć będą Targi Mody, czyli Aleja Projektantów, gdzie w licznych stosikach kupić będzie można ubrania i akcesoria polskich marek i projektantów. Ponadto, marka NISSAN pokaże najnowsze modele aut, a BATISTE zaproponuje gościom wydarzenia studio stylizacji włosów.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Więcej informacji i szczegółowy program, już wkrótce.

Do zobaczenia na ulicznym święcie polskiej mody, jedynej okazji by obcować z modą wprost z artystycznych atelier wybitnych projektantów.

 

Warsaw Fashion Street – największy festiwal mody, w tym roku, z mnóstwem atrakcji
dla dzieci


 

Tegoroczna, dwunasta już edycja święta polskiej mody, odbędzie się tradycyjnie na Trakcie Królewskim przy Placu Zamkowym, w dniach 17-18 czerwca. W tym roku organizatorzy zaplanowali wyjątkowo dużo pokazów mody dziecięcej, a także atrakcji dla najmłodszych gości. Pokazy, obecność gwiazd, stoiska interaktywne sprawią, ze dorośli będą mogli spokojnie podziwiać kolekcje
z renomowanych atelier, gdyż dzieci w tym czasie na pewno nie będą się nudzić.

Największym zaplanowanym blokiem pokazów mody dla najmłodszych jest COOL CLUB KIDS FASHION SHOW by SMYK. W ramach tej serii widzowie będą mogli obejrzeć:

  • Pokaz kolekcji School - COOL CLUB by Smyk 

  • Pokaz kolekcji Summer - COOL CLUB by Smyk 

  • Pokaz kolekcji Street Casual -COOL CLUB  by Smyk 

Bardzo interesująco zapowiada się pokaz kolekcji aQademia . Marka oferuje klasyczne, eleganckie ubrania dla dzieci wykonanych z najwyższej jakości tkanin.

Dzieci z rodzicami coraz chętniej sięgają po biżuterię i zegarki z kolekcji dziecięcych przygotowanych przez firmę Apart. Jaką bransoletkę wybrać, jaką zawieszkę, jaki zegarek, co dla dziewczynki, co dla chłopca? To wszystko będzie można obejrzeć w czasie wyjątkowego pokazu - Disney by Apart. Apart od dawna jest przyjacielem dzieci, wyjątkowo dba o młodych klientów. Kilka lat temu jako pierwsza firma w Polsce, marka wprowadziła kolekcję biżuterii dziecięcej APART Kids Collection, która dziś cieszy się ogromną popularnością. Wkrótce dołączyła do niej jedyna na polskim rynku licencjonowana przez Disney'a linia, inspirowana kultowymi postaciami z ulubionych przez dzieci bajek Disney'a. Zegarki AM:PM Disney Kids – zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców, zachwycają kolorami, wzornictwem i pomysłową grafiką. W ubiegłym roku zadebiutowała też linia zegarków AM:PM Star Wars, która przyciąga do witryn nie tylko dzieci, ale też dorosłych.

 Warsaw Fashion Street to nie tylko standardowe pokazy mody. To festiwal sztuki, gdzie moda przeplata się z koncertami muzycznymi, pokazami wzornictwa. Na takiej imprezie nie mogło zabraknąć aspektu charytatywnego. Dorota Wróblewska, organizatorka imprezy, od wielu lat wspomaga Fundację Spełnionych Marzeń. Rezultatem tej współpracy jest Specjalny Pokaz Charytatywny, w którym główną atrakcją będą nie same stylizacje, ale prezentujące je gwiazdy.
W roli modela zobaczymy m.in. Szymona Majewskiego.

Wydarzeniu towarzyszyć będą Targi Mody, czyli Aleja Projektantów, gdzie na licznych stoiskach kupić będzie można ubrania i akcesoria polskich marek i projektantów. W tej sekcji również nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych. Gwiazdy kina, estrady, artyści będą do dyspozycji dzieci w Stoisku Artystycznym. Marka Nissan przygotowała dla dzieci specjalne interaktywne stoisko, gdzie będzie można sprawdzić swoje umiejętności kierowcy rajdowego. W Alei Projektantów nie mogło zabraknąć SMYKa, firma przygotowuje dla dzieci specjalne Studio, gdzie czekają liczne niespodzianki.

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest wolny. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie - https://www.facebook.com/Warsaw-Fashion-Street, a szczegółowy program, już wkrótce.

Kontakt i dodatkowe informacje:

Biuro prasowe Warsaw Fashion Street:

BiS! Błasikiewicz i Sworowska Agencja Public Relations

Monika Błasikiewicz, tel: 22 32 13 702, mob: 608 090 787

@: bis@diament.pl, monika@diament.pl

© 2017 SOPHISTI PRODUCTION

SOPHISTI PRODUCTION

UL. SASKA 62/6

03-914 WARSZAWA

  • Facebook - White Circle